GÖRSEL SAPMA

Ortaya çıkan konsept farklı objelerde veya ürünlerde her zaman oturmaz. Bu yüzden bir konseptin farklı durumlarda evrilmesi gerekir. Bütün evrim aşamalarını değerlendirip ilgili olduğu alanları genişletiyoruz.

GÖRSEL İNŞA

Görsel inşa işin en zevkli fakat en zor kısmı. renk seçimi ve uyumu daha ön planda, konsept oluşturmak ve logo düzeni hazırlamak büyük bir bölümünde yer alıyor.

HATLARI OLUŞTURMAK

Kurumsal kimlik kazanmanın ilk adımı hatları oluşturmaktır. Şirketinizin hitap ettiği kitleyi iyi tanıyıp rakiplerinizi gözlemlememiz gerekiyor. Bir şirket için dış perspektif her zaman doğru olanıdır. Çünkü müşteri size bu açıdan bakar.

BENZERSİZ OL

Bütün bu durumlardan geçen konseptimiz artık sanal ve gerçek dünyada benzersiz ve tamamen size ait. Markanızın adı olacak logo, şirketinizi temsil edecek renklerin çalışmaları için uzman ekibimiz hazır.

YENİ
REKLAM DÜNYASIAyak uydurmak zorunda olduğumuz bir değişim var. Tasarım ve web dünyasında her zaman güncel kalmalıyız. Fakat bunun çok zor olduğunu biliyoruz. Bu yüzden yanınızdayız, her zaman güncelliği takip eden ve kendini tekrarlamayan profesyonel ekibimiz size yakışan kurumsallığa hayat veriyor.

Kurumsallaşma adımını atarken gözden hiçbir şey kaçırmadığınıza emin olun.
ya da işi uzmanına bırakın.

Tasarım
Cetveli

İşletmenize farklı bir görünüm kazandıracak işlem sırası doğru ellerde mükemmel sonuçlar doğurur.


ADIM1

ANALİZ

İşletmenizin ihtiyaçlarını gözlemliyoruz. Sanal dünyada ve işletme adresinde ölçümler yapıyoruz. Yapılacaklar listemizi hazırlıyoruz

ADIM 2

TASARIM

Prototipler hazırlayıp görünümü iyileştiriyoruz. Tasarımsal yol haritaları çıkartıyoruz


ADIM3

FİNAL

Hazırladıklarımızın içinden seçtiğimiz haritayı bitirip, sizinde görüşlerinizi değerlendiriyoruz. Her şey pürüzsüz olunca işi teslim ediyoruz.

Firmanızın tanınırlılığı için işletmenize dokunan her müşterinin farkında olmadan
küçük bir not kağıdı vb. materyaller ile size ücretsiz reklam hizmeti sunabileceğini unutmayın.